Kniha návštěv

Moc děkuji za pěkný závod

Josef Matějka | 19.03.2017

Poprvé jsem běžel druhý ročník a mám dojem, že vy snad takovéto počasí objednáváte. Už bych si ani jiné počasí neuměl zde představit. Moc Vám všem​ děkuji za super závod. Už se těším na další ročník.
PS: Kdyby Vám chybělo v údolí nějaké bahno, tak ho mám ještě na botech.

Re: Moc děkuji za pěkný závod

Hunča, organizátor | 20.03.2017

Díky Pepo, že se k nám budeš vracet i přes bahýnko, které tu občas máme...-:)je fakt, že jsi se trefil do 2 ročníků, kdy to bylo nejhorší, čili 2.ročník a letošní 5.ročník

Dík za moc pěkný závod

Martin Křemen | 18.03.2017

Ahojte organizátoři, byl jsem poprvé a i přes drsnější povětrnostní podmínky musím říct že to je moc fajn závod. A úplně jsem nadšen přístupem organizátorů a tím jak jste zvládli (a snad ve zdraví přežili) občerstvovačky v tom ledovém uragánu. Myslím že to děvčata a kucí měli těžší než my (my jsme se aspoň zahřáli :) )
Takže díky moc.

Re: Dík za moc pěkný závod

Hunča | 20.03.2017

Máš pravdu Martine, závod je mnohdy těžší zorganizovat, než ho sám běžet...navíc pokud počasí nepřeje, mají to opravdu lidičky na občerstvovačkách těžké, moc jim za vše děkuji!!

Focení na půlmaratonu

Jiří Mašek | 22.03.2016

Ahoj Martine,
posílám odkaz na reportáž ze závodu, kterou jsem vložil na novinky.cz (jsem jejich redaktor, mimo jiné) a večer bude vše i na svetbehu.cz. Ostatně tam, už si můžete stáhnout jakékoliv fotky, co udělala moje dcera :-).

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/stredocesky-kraj/melnik/4775-36392-borecky-pulmaraton-ovladli-jan-mrazek-a-kristyna-junkova-.html

Díky, byl to skvělý závod a na začátek sezóny, kdy jsem do všeho z plné přípravy, čas 1:34:07 super a 4. místo v kategorii :-). Za rok přijedu znovu.
Měj se fajn.
Jirka

Příští rok zase ... :-)

Petra Kultová | 22.03.2016

Ahoj Martině,
Mockrát děkuju, ale ještě větší dík Ti patří za organizaci tak skvělého závodu! Cestou se bylo na co koukat. Takové závody mě baví dvojnásob. Těším se na příští ročník.

Zdraví
Petra Kultová

Děkuji za gratulace

Tadeáš Mahel - běžec z pražského PIM-týmu :-) | 22.03.2016

Ahoj Martine,
I já děkuji za skvělý závod! Nikdy jsem na Kokořínsku nebyl a jenom jsem koukal, jak je u vás krásně. Bylo to sice hodně náročné, ale celý závod jsem si užil opravdu naplno!
Byl jsem tam s kamarády, kteří měli v Mšeně psa a spěchali k němu, tak jsem odjel s nimi, bohužel.. Každopádně kamarád, Tomáš Nováček, byl druhý ve své kategorii. Budeš mít někdy cestu do Prahy? Že pokud dostal nějakou cenu, rád bych mu ji předal…
My si spolupráce také vážíme a doufám, že se na startu uvidíme i za rok!
T

Trasa půlmaratonu v mapách

Martin Čejka | 22.03.2016

Ahoj Hunčo.
Chtěl bych tobě i celému týmu poděkovat za krásný a perfektně připravený závod.

Protože mě baví mapy, trasu jsem zaznamenal, upravil některé úlety GPS a tady posílám výsledek ve formátu GPX. Zdá se, že trať je asi o 200 m kratší než půlmaraton, ale to v terénu určitě není podstatné. Trasu jsem i nahrál na web:

https://www.endomondo.com/routes/688695860

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=bqdotyqlqoqaenwg

Už se těším na příští ročník.
Martin Čejka

Za rok na viděnou :-)

Klára Čejková | 22.03.2016

Zdravím Martine,
v sobotu jsem běžela borecký pulmaraton, byl muj prvni a urcite ne posledni! Bylo to skvely, organizace super, i kdyz jsem se bala toho terenu, tak jsem to zvladla a trasa byla perfektni. Příští rok se budu těšit na další!
Měj se fajn!
Klára

Návrh na zlepšení Borecký půlmaraton

VKocik | 22.03.2016

Ahoj Hunčo,
děkuji za pěkný závod, jen bych měl návrh na zlepšení, aby ženy startovaly o něco dříve. Takto jsem kromě 2. ani jednu při závodě neviděl a nebylo, kromě pěkné přírody, na co koukat :)
Díky ...
Vojta

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek