Kniha návštěv

Půlmaraton - poděkování

Honza | 14.03.2016

Ahoj Hunčo, po včerejším zážitku na Boreckém půlmaratonu nemohu než Tobě a všem dalším, co akci věnovali svůj čas a energii, vyslovit za sebe i syna veliké uznání a poděkování. Je to úžasné, když si člověk uvědomí, co úsilí jste museli vynaložit na takovouto akci, kterou vnímám jako skvěle povedenou s báječnou přátelskou atmosférou. DÍKY!
Honza
13. 3. 2016, 17:36:09

Naviděnou :-)

Lenka Zbuzková, CK Záluží | 20.03.2015

Ahoj Martine,
děkuji ti a celému organizačnímu týmu, že jste opět připravili tak bezva závod.
Stany a víc prostoru se určitě hodilo. Také chválím hojnost občerstvovaček na trati.
Naopak bych nepouštěla muže až za ženy nebo ne už za půl hodiny. Bohužel nás nejpomalejší ženy dobíhali po desítkách ještě tam, kde byly na trati úzké pěšinky,takže museli být naštvaní oni,že jim překážíme a brzdíme a trochu to štvalo i mě, protože jsem co chvíli nevydržela,ustoupila stranou z pěšiny,nechala jich několik předběhnout, pak se zařadila a za chvilku jsem mohla dělat totéž a tak pořád dokola než jsme se dostali na silnici..
Jinak jeden nápad, co si myslím, že co by lidi ocenili by bylo, kdyby stál někdo u trati s foťákem na nějakém fotogenickém místě, třeba před skalami a každýho blejsknul,že by měli lidi památku a vy byste měli parádní reklamu neb fotkama se běžci neustále chlubí na sociálních sítích.Na druhou stranu se trochu bojím,aby do Borku nepřijeli davy. :-)
A protože u vás bylo letos tak krásně neoodolala jsem a věnovala něco ze závodního času ke zvěčnění zážitku, posílám odkaz na fotky, pokud je budete chtít použít, jsou vaše.
Doufám, že se už můžeme začít těšit na další skvělý ročník Boreckého půlmaratonu!
Naviděnou ...

Díky a fandím

Zdeněk Horyna, Interiéry HORYNA s.r.o. | 20.03.2015

Ahoj Martine,

bude nějaké foto z letoška?
Ještě další věc, na kterou jsem letos zapomněl.
Neboj se mi připomenout příští rok, rád se sponzorsky zúčastním, pomohu….

díky a fandím

Příští rok se rád zúčastním znovu

Zdeněk Čermák, Lhotka | 20.03.2015

Ahoj Martine, chtěl bych poděkovat za perfektní zážitek. Jsem jenom rekreační běžec, žádný závodník, ale letošní Borecký půlmaratón byl pro mě jednoznačně nejlepší běžecký závod v životě. Nádherná trať, výborná organizace, po doběhu znamenitý guláš… Všechna čest. Příští rok se rád zúčastním znovu.
Jen mě trochu překvapil malý detail: podle mých jinak spolehlivých hodinek jsem měl čas cca 1:39, ale na tabulce po doběhu byl u mého jména uveden čas přes 1:44. Rozdíl 5 min. je docela dost, ačkoli předpokládám, že čipy by měly měřit přesně… Ale není to nijak důležité.
Jinak to byla po všech stránkách naprosto skvělá akce. Díky.

Kýta byla (je) vynikající :)

Pavel Mach, Maratón klub Kladno | 20.03.2015

Ahoj Martine,
díky za sobotní skvělý zážitek a organizaci. Vše bylo naprosto perfektní.

Díky tomu, že jsem byl již na přelomu roku nedočkavý (viz. email níže), tak jsem dostal startovní číslo 9 a stal se v tombole tím vylosovaným šťastlivcem :)

Kýta byla (je) vynikající :)

Běžel jsem již loni (proto jsem s registraci tak spěchal) a musím konstatovat, že jste to dokázali opět posunout do vyšších pater.

Přeji vám všem mnoho zdaru do dalších ročníků.

Pavel Mach
Maratón klub Kladno

Pěkný den přeje Tomáš Zahálka

Tomáš Zahálka | 20.03.2015

Ahoj,

byl to pěkný závod, díky :) Čekal jsem kamínky spíš na konci na poli než ze začátku, jinak povrch byl lepší než jsem čekal, užil jsem si to.

Budou z Boreckého půlmaratonu na webu výsledky a fotky?

Pěkný den přeje Tomáš Zahálka

Borecký 1/2maraton - poděkování

Ing. Štefan Ryba | 20.03.2015

Děkuji za skvěle zorganizovanou supr akci, které ještě navíc přálo i počasí.
Rád bych Vás tímto požádal o zařazení do databáze příznivců a fandů vašeho klubu a o případné zasílání avíz o podobných akcích, kterých se v budoucnu určitě rád i s přáteli zůčasním.
Ještě jednou děkuji.
Ať se daří!!!!
:o)

nemělo to chybu

Jarda Petržálek | 09.03.2015

počasí, běh, guláš, pivko - prostě skvělý relax. Díky!!!

Poděkování

Michal Ryšlink | 09.03.2015

Díky všem, kteří se podíleli na organizaci závodu, za skvěle odvedenou práci. Pokud vaše odhodlání vydrží i do příštího roku, rád zase budu stát na startu.

Výsledky 3. ročník

Tomáš | 09.03.2015

Zdravím, nějak nemůžu dohledat výsledky. Nebo ještě nevisí?

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek